Kolejna akcja krwiodawstwa

0

Dnia 01 kwietnia 2016 r. zorganizowano kolejną akcję krwiodawstwa. Tym razem krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku stanął na parkingu przy nowej siedzibie Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11).
Dwadzieścia dwie osoby oddało 10 litrów krwi. W akcje włączyli się mieszkańcy miasta i okolic, zasłużeni dawcy, uczniowie szkół i mile widziani debiutanci, którzy po raz pierwszy włączyli się do tej szlachetnej akcji.
Za wielki dar serca serdecznie dziękujemy.
Następna akcja planowana jest na 06 maja 2016r. (piątek). Tym razem krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku stanie na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie.

Organizatorzy

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress