Kolejny częściowy odbiór robót na Dworze w Niećkowie

0

Wczoraj (5 grudnia 2022 r.) nastąpił kolejny częściowy odbiór robót wykonanych w ramach zadania: „Przebudowa Dworu w Niećkowie”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Grajewskiego w osobach: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Małgorzata Cybula, Inspektor wymienionego Wydziału Monika Organek oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie Monika Wiśniewska, ze strony Fundacji „Most the Most”: Prezes Fundacji Brygida Ślabska ze strony wykonawcy: Piotr Lipski z Firmy „Mag-Bud” z Grajewa oraz Mariusz Mikielski Kierownik Budowy, a także Kierownik Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Białymstoku Delegatura w Łomży Irena Iwaniuk. Zgodnie z protokołem stwierdzono, iż zakres przeprowadzonych prac jest zgodny z umową, harmonogramem terminowo-rzeczowo-finansowym oraz projektem architektoniczno-budowlanym. Zakres robót objętych protokołem zgadza się również z zapisami w dzienniku budowy. W wykonanych już pracach nie stwierdzono nieprawidłowości.

Zabytek remontowany jest dzięki uzyskanemu dofinansowaniu na rewaloryzację Dworu w Niećkowie – zwycięzcy pilotażu konkursu „Nasz Zabytek” organizowanego przez Fundację Most the Most w województwie podlaskim w wysokości 1 mln zł oraz środków własnych Powiat Grajewskiego w wysokości 900 tys. zł.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress