Kolizja na zjeździe z obwodnicy do Szczuczyna

0

Około godziny 10.00 na zjeździe z obwodnicy kierowca ciężarowego IVECO chcąc skręcić do Szczuczyna wymusił pierwszeństwo doprowadzając do groźnego w skutkach zderzenia z osobowym VW Passatem. Siła uderzenia była tak duża, że samochód dostawczy został obrócony o niemal 180′

Kierowca i pasażerka samochodu osobowego mogą mówić o wielkim szczęściu. Zostali przetransportowani do szpitala w Grajewie przez zespoły ratownictwa medycznego celem obserwacji.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym oraz uporządkowaniu pozostałości po zderzeniu.

Na miejscu miejscu zdarzenia: OSP Szczuczyn, JRG Grajewo, Pogotowie ratunkowe oraz Policja.

Podczas trwania działań ratowniczych, w powstałym od strony Grajewa korku doszło do niegroźnej stłuczki dwóch samochodów dostawczych. Nikomu nic się nie stało. Sprawcą stłuczki zaopiekowali się Panowie Policjanci.

Źródło: OSP Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress