Koncert dla mam w BCK w Szczuczynie

0

Matka byłaby zdolna wymyślić szczęście, aby je dać swoim dzieciom.”

Madeleine Delbrer

– Dziękujemy wszystkim Mamom za tak liczne przybycie. Wszystkim Wam chcielibyśmy życzyć przede wszystkim szczęścia, by każdy dzień był radosny, wyjątkowy i obfitujący w jak najlepsze zdrowie i miłość dzieci – tymi słowami dyrektor Janusz Siemion wraz z kierownikiem Januszem Marcinkiewiczem otworzyli okolicznościowy koncert z okazji Dnia Matki zorganizowany w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Tego wyjątkowego dnia z myślą o wszystkich mamach wystąpił Zespół Wokalny Canto z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Filipowie, który przy akompaniamencie instruktorki Moniki Brezgieł zaprezentował kilka utworów znamiennych dla tego święta, wzruszających, przenoszących słuchaczy w lata ich dzieciństwa i młodości, akcentujących postać mamy i jej niezastąpionej roli w życiu każdego z nas. Utworem „Podaj rękę Ukrainie” uhonorowano też wszystkie ukraińskie mamy.

Dziękujemy Pani Barbarze Orchowskiej – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Filipowie za współpracę. Dziękujemy Pani Monice Brezgieł i zespołowi wokalnemu Canto za przyjęcie zaproszenia i niesamowite doznania muzyczne.

Andrzej Kosmowski

Foto: Joanna Siemion / Andrzej Kosmowski

BCK w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress