Koncert Walentynkowy w BCK w Szczuczynie

0

Koncert Walentynkowy w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie za nami!

Pomysł koncertu to całkowicie spontaniczna myśl. Przedyskutowaliśmy różne koncepcje… wybraliśmy repertuar… opracowaliśmy scenariusz… I odliczaliśmy dni do soboty.

Chcieliśmy i tak zorganizowaliśmy koncert aby pokazać, że o miłości można mówić i śpiewać na poważnie i z humorem. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami sobotnie popołudnie. Mamy nadzieję, że formuła Koncertu Walentynkowego podobała się naszym gościom.

Walentynkowy Koncert otworzył Janusz Siemion – dyrektor BCK w Szczuczynie. Koncert poprowadziły Wiktoria Solińska i Weronika Karpińska. O dobry humor publiczności zadbali Katarzyna Krystowczyk, Natalia Kozikowska, Krystian Pawłowski i Sebastian Rydzewski prezentując dowcipy o miłości i skecz pt. „Żeby było jak kiedyś”.

Klaudia Borys, Oliwia Kaliszewska, Nikola Kondratowicz, Natalia Kozikowska, Natalia Nagel, Nikola Sienkiewicz, Julia Wróblewska, Piotr Żebrowski zaprezentowali utwory muzyczne mówiące o przyjaźni, miłości – tej szczęśliwej, nieszczęśliwej, oczekiwanej i spełnionej.

Koncert Walentynkowy zorganizowaliśmy w ramach projektu: „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków” realizowanego w BCK w Szczuczynie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu „Równać Szanse 2019” prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie a finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Andrzej Kosmowski

koordynator OKG Równać Szanse 2019

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress