Kondolencje

0

Ludzie odchodzą i nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić.
Możemy tylko korzystać z ich obecności, gdy jest nam ona dana…
Niby proste, a niestety często tak bardzo niewykonalne.

Z żalem i smutkiem przyjąłem w dniu dzisiejszym informację o śmierci Wiesława Waltera. Choroba, z którą zmagał się przez długi czas, wygrała. Nieczęsto zdarza się nam poznać osoby, które łączą w sobie tak wiele pozytywnych cech: wewnętrzny spokój, życiową mądrość, odwagę, oddanie rodzinie i ludziom wokół.
Poznaliśmy się dawno temu, spotykaliśmy incydentalnie… Zawsze jednak rozmawiając, dotykaliśmy rzeczy ważnych. Słuchając ś.p. Wiesława wiedziałem, że słucham człowieka, który poznał Szczuczyn, zasmakował jego dobrych i złych stron. Zawsze jednak wypowiadał się o naszym mieście i żyjących tu ludziach z należnym szacunkiem. Dzisiaj wspominajmy jego pracę zawodową, oddanie i miłość do Szczuczyna.
Niestety odległość sprawia, że drogą internetową pragnę złożyć szczere kondolencje żonie, dzieciom i wszystkim bliskim ś.p. Wiesława Waltera.

Artur Kuczyński
Burmistrz Szczuczyna

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x