Konkurs kulinarny „Sposób na… NALEŚNIKA”

0

Muzeum Mleka serdecznie zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym „Sposób na… NALEŚNIKA” pod patronatem Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie.

Konkurs skierowany jest do osób od 16 roku życia, zamieszkałych na terenie powiatu grajewskiego. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie przygotować naleśnik według własnego pomysłu, do którego przyrządzenia wykorzysta mleko bądź produkty mleczne. Danie konkursowe należy dostarczyć 28 listopada 2020 r. do Grajewskiego Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 20, 19-200 Grajewo, sala klubowa, na godz. 15:00. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmujemy do dnia 12 listopada 2020 r.

To nie koniec niespodzianek dla uczestników naszego konkursu oraz mieszkańców powiatu grajewskiego! Przewodniczącym jury będzie Pan Jakub Kuroń, który po części konkursowej o godz. 17:00 poprowadzi prelekcję kulinarną związaną z tematyką wydarzenia.

Więcej informacji na stronie CTM-MM: www.muzeummleka.pl, stronie GCK: www.gckgrajewo.pl oraz profilu facebookowym Muzeum Mleka.

Zapraszamy!

CTM-MM

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress