Konkurs plastyczno-literacki ph. „Na skrzydłach przyjaźni ”

0

Brawo laureaci!
W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu zorganizowało konkurs plastyczno-literacki ph. „Na skrzydłach przyjaźni ” dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Wśród laureatów konkursu w kategorii szkół podstawowych nagrody otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczuczynie:
– Julia Milewska,
– Julia Sawicka,

– Rafał Bogdan;
oraz w kategorii gimnazjów:
– Agata Chrostowska,
– Julia Witkowska,
– Karolina Zabielska,

– Martyna Zielińska;
wszyscy z Publiczngo Gimnazjum w Szczuczynie. 

Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł przyznało Certyfikaty za promowanie profilaktyki wśród lokalnej społeczności i wdzięczność za zaangażowanie w realizację XVII edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej  Urzędowi  Miejskiemu w Szczuczynie oraz Koordynatorowi konkursu na terenie Gminy Szczuczyn Januszowi Marcinkiewicz. Krystyna Zdańkowska Przewodnicząca Komisji podziękowała opiekunom : Ewie Dobrzyckiej i Krystynie Niedźwiedziej za opiekę nad realizacją kampanii na terenie szkół . Nagrody zostały wręczone na posiedzeniu Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, które odbyło się w Centrum Kultury w Szczuczynie w czwartek 7 grudnia 2017 r. 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress