Konkurs plastyczny na portret St. A. Szczuki

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie wspólnie z Publicznym Gimnazjum w Szczuczynie już od 3 lat organizuje happening z okazji imienin założyciela i właściciela Szczuczyna podkanclerzego Stanisława Antoniego Szczuki, który ma miejsce w centrum miasta tj. Nowym Parku. Rokrocznie w organizację aktywnie włącza się młodzież, która realizuje projekty w ramach programu Równać Szanse Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży a finansowane przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

W tym roku projekt realizowany jest pod hasłem „Odjazdowa gmina – zorganizowanie trasy rowerowej” przez grupę młodzieży, którzy tworzą Rajdową_12.

W ramach happeningu organizowane są gry i konkursy skierowane do dzieci i młodzieży ale też promowany jest sam projekt. Tradycyjnie już BCK w Szczuczynie ogłasza konkurs plastyczny na portret St. A. Szczuki
a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 maja br. podczas happeningu.

Więcej informacji o samym happeningu już niebawem. Trwają rozmowy i prace nad jego organizacją. Zdradzić możemy jeden pewny fakt a mianowicie datę i miejsce tejże imprezy tj. 08.05.2018r., Nowy Park w Szczuczynie. Liczymy na Waszą obecność.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

REGULAMIN 1

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress