Konsultacje społeczne w UM Szczuczyn

0

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczuczynie odbyły się konsultacje społeczne z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. W spotkaniu uczestniczyli również policjanci na co dzień pracujący na Posterunku Policji w Szczuczynie. Na  zaproszenie Burmistrza Szczuczyna  odpowiedziało kilkadziesiąt osób. Obecność kierowników, reprezentantów różnych podmiotów uzupełniło spore grono mieszkańców, którzy postanowili wziąć udział w spotkaniu.
Konsultacje składały się z dwóch zasadniczych części. Na pierwszej z nich zebrani mogli wysłuchać podsumowania z działalności Policji na terenie miasta i gminy Szczuczyn, natomiast na drugiej, która była dyskusją uczestników z zaproszonymi gośćmi poruszono następujące kwestie:
– niewłaściwe oznakowanie zjazdów na obwodnicy Szczuczyna,
– niebezpieczne wjazdy na obwodnicę w rejonie Sokół i Danowa,
– potrzebę uruchomienia patroli pieszych w mieście,
– dodatkowy nadzór nad terenami publicznymi np. Szkoły Podstawowej, placów zabaw, przystanków, parków,
– potrzebę zwiększenia obsady Posterunku w Szczuczynie,
Spotkanie potrwało półtorej godziny. Z całości sporządzono protokół, zawarte w nim wnioski zostaną przekazane Komendzie Wojewódzkiej i wzięte pod szczególną uwagę podczas pracy w 2016 roku.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x