Kreatywnie z matematyką w Szczuczynie

0

#KreatywniezMatematyką

Tak to możliwe!

Z radością informujemy, że projekt Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie pt. „Kreatywnie z matematyką” otrzymał dofinansowanie w kwocie 5700 zł w ramach programu mPotęga.

W 10. edycji mPotęgi wpłynęło 461 wniosków, a granty otrzyma 183 projekty z całej Polski, w tym tylko 2 projekty z bibliotek: szczuczyńskiej i Biblioteki Publicznej w Rajgrodzie.

Odbiorcami zaplanowanych działań będą uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych z gminy Szczuczyn. Projekt ruszy od września 2023r.

X edycja Programu mPotęga była skierowana do szkół podstawowych, wyższych, organizacji pozarządowych, bibliotek i grup nieformalnych z całej Polski.

MPotęga to program, który Fundacja mBanku realizuje już od dziewięciu lat. W tym czasie dofinansowała ponad 1,2 tys. Odbiorcami tych działań było ponad 1 mln uczniów w całej Polsce.

Więcej na stronie: https://www.mbank.pl/mfundacja/mpotega/program/

Andrzej Kosmowski

koordynator projektu / BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x