Kulturalne Wakacje w Szczuczynie 2023

0

Kulturalne Wakacje” – starujemy 10 lipca 2023 roku!

Stary Park w Szczuczynie / godzina 09:00

Powitaj wakacje razem z nami i oddaj się zabawie w strefie dmuchańców, sportu, kreatywności, łuczniczej, konstrukcyjnej, balonowej.

 Do zobaczenia już wkrótce!

PONIŻEJ SZCZEGÓŁOWY PLAN WAKACJI

NA MIESIĄCE LIPIEC – SIERPIEŃ 2023!

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie informuje, że w okresie wakacji zajęcia zorganizowane dla dzieci i młodzieży odbywać się będą na Hali Sportowej (ul. Grunwaldzka 2) w godzinach 10:00 – 14:00 zgodnie z poniższym planem (o ewentualnych zmianach uczestnicy wakacji / rodzice będą informowani na bieżąco).

Podczas wakacji zorganizowane są wyjazdy – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń po uprzednim dopełnieniu formalności (podpisanie oświadczeń i formularzy RODO).

Zapisy na wyjazdy prowadzone będą w godzinach pracy Biblioteki – Centrum Kultury
w Szczuczynie.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi  na godziny i miejsce zbiórek uczestników wyjazdów rowerowych i wycieczek.

Wszelkich informacji na temat wakacji uzyskać Państwo osobiście mogą w siedzibie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) lub telefonicznie pod numerami 86 2621036 / 86 2621037 / 501639043

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress