Matematyka na zielono w Szczuczynie

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie znalazła się w gronie 122 bibliotek z całej Polski zakwalifikowanych do udziału w projekcie ,,Matematyka na zielono”.

Postaramy się zachęcić młodsze i starsze pokolenia do poszukiwania matematycznych inspiracji w otoczeniu, udowodnimy, że matematyka pomaga nam zrozumieć świat. Mamy nadzieję rozbudzić ciekawość i zainspirować do refleksji młodszych i starszych nad zmianami klimatu oraz zachęcić do uczenia się przez całe życie – poprzez zabawę, eksperymentowanie i przede wszystkim wspólne działanie.

Andrzej Kosmowski

koordynator projektu

Projekt realizowany jest przez Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z Fundacją mBanku (mFundacją).

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress