Miejskie Spotkanie Opłatkowe w Grajewskim Centrum Kultury

0

22 grudnia 2019 r. w Grajewskim Centrum Kultury odbyło się Miejskie Spotkanie Opłatkowe. Przed zgromadzonymi odbyły się liczne występy grup i formacji zrzeszonych z GCK oraz uroczyste złożenie życzeń przez władze miasta i wspólne dzielenie się opłatkiem. 

Wieczór poprowadził dyrektor GCK – dr Tomasz Dudziński. W części artystycznej mieliśmy okazję zobaczyć występy: chóru miejskiego Cantabile, chóru Seniorita z Klubu Seniora, formacji tańca towarzyskiego, latynoamerykańskiego i nowoczesnego, solistów (wokal) wraz z instrukotem Lidią Brzozowską oraz Zespół Pieśni i Tańca „Grajewianie”. 

Po występach odbyło się uroczyste złożenie życzeń mieszkańcom Grajewa przez: Burmistrza Miasta Grajewo – Dariusza Latarowskiego, Przewodniczącą Rady Miasta – Halinę Muryjas-Rząsę, radnego powiatowego – Tomasza Cebelińskiego oraz posła Jarosława Zielińskiego.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress