Mikołajki z BCK w Szczuczynie

0

Szóstego grudnia, jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie – Dźwiga wór niezmordowanie, każdy prezent dziś dostanie – A kiedy rozda już prezenty, wróci do nieba uśmiechnięty – Udanych Mikołajek!”

6 grudnia! Mikołajki!

Na ten dzień czekaliśmy długo! I młodsi i starsi!

We wtorkowe popołudnie świętowaliśmy Mikołajki na Hali Sportowej w Szczuczynie. Na uczestników czekały gry zabawy, konkursy, malowanie twarzy, skręcanie balonów, zaplatanie warkoczyków i nagrody niespodzianki. Zestaw ogromnych dmuchawców cieszył się ogromną popularnością. W międzyczasie pełną parą wydawano popcorn i watę cukrową.

Olga Sokołowska poprowadziła strefę artystyczną oferując zainteresowanym ich portret. Modelek i modeli nie trzeba było długo szukać!

Mikołajki! Była to doskonała okazja do spędzenia wspólnego czasu w pozytywnej atmosferze ale też idealne wprowadzenie nas wszystkich w świąteczny okres!

Dziękujemy ekipie Jumpland z Grajewa za wspólnie spędzony czas!

PS. zajrzyjcie na ich stronę: https://www.facebook.com/PhuJumpland

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić Mikołajki z Biblioteką – Centrum Kultury w Szczuczynie!

Andrzej Kosmowski / BCK Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress