Milatte szturmem zdobywa rynek

0

Mleko do spieniania Milatte od SM MLEKPOL już po 3 miesiącach obecności na rynku zyskało zaufanie konsumentów i uznanie branży. W prestiżowym plebiscycie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma marka Milatte została wyróżniona tytułem Dobrej Marki w kategorii Odkrycie Roku 2016.

Dzięki wyższej zawartości białka mleko Milatte perfekcyjnie spienia się tworząc lekką jak obłok, mleczną pianę.  To zupełnie nowa jakość dla  latte, latte machiatto czy capuccino. Produkt dedykowany jest wielbicielom białych kaw, profesjonalnym baristom, kanałowi ho-re-ca. Milatte -to dwa rodzaje mleka różniące się zawartością tłuszczu. Mleko 3,2 % -według baristów najlepsze do kawy przyrządzanej na gorąco. Mleko 0 % – do kawy mrożonej, nieodzownej w letnie upały. Milatte  można nabyć w litrowych kartonach z zakrętką.

Produkty SM MLEKPOL z Grajewa już po raz kolejny otrzymały zaszczytne miano Dobrej Marki – Jakość, Zaufanie, Renoma. W 2015 roku tytuł ten przyznano mleku Łaciate oraz śmietankom Łaciatym.

Wyróżnienie Dobra marka – Jakość, Zaufanie, Renoma przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Już po raz siódmy przeprowadzono badania i analizy mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Organizatorem plebiscytu są redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Badania zostały przeprowadzone za pomocą metody Cati na grupie 1000 respondentów oraz na podstawie opinii Działu Badań i Analiz Rynku redakcji Biznes Trendy.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress