„Mirabelka”

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie w ramach oficjalnych obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy” organizowanej przez Lustro Biblioteki i wydawnictwo Zielona Sowa.

Akcja polega na organizacji w bibliotekach w całej Polsce warsztatów dla dzieci i młodzieży, na podstawie książki „Mirabelka” Cezarego Harasimowicza oraz opracowanych materiałów, w tym scenariusza „Mirabelka – kiełkująca historia”.

Szczuczyńskie warsztaty odbywać się będą w okresie 14.09.2018r. – 14.10.2018r. i będą przebiegać pod hasłem „Mirabelka świadek historii”. Pracownicy BCK w Szczuczynie dopracowują scenariusze warsztatów i liczą na aktywny udział w warsztatach dzieci i młodzieży szkolnej. Edukacja przez zabawę, historia Polski i Szczuczyna w ciekawej odsłonie, sylwetki ludzi, których życiorysy budzą podziw, zaskakujące warsztaty plastyczne, kreatywne zajęcia filmowe – to przedsmak tego co Was czeka.

Zapraszam serdecznie

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress