Muzeum Mleka w rankingu Top60 atrakcji dla dzieci! – Otwarte głosowanie

0
Szanowni Państwo,
Muzeum Mleka zostało nominowane do rankingu TOP 60 atrakcji dla dzieci! Zestawienie, co roku przygotowuje redakcja serwisu dzieckowpodrozy.pl. Do 30 stycznia 2020 roku internauci mogą głosować na swoje ulubione atrakcje za pomocą strony: https://www.dzieckowpodrozy.pl/ranking-najlepsze-atrakcje-…/
Atrakcje, które znajdą się w TOP10 rankingu otrzymają certyfikaty, a zwycięzca będzie miał dodatkowo możliwość umieszczenia w serwisie dzieckowpodrozy.pl reklamy o zasięgu 1 000 000 wyświetleń.
Wszystkich Państwa, zachęcamy oraz prosimy o czynne zaangażowania się w zbieranie głosów, na promowanie Muzeum Mleka a jednocześnie promocję Miasta Grajewo.
Wśród osób, które oddadzą głos na swoją ulubioną atrakcję oraz udostępnią post promujący Ranking redakcja serwisu wybierze 10, które otrzymają wejściówki (2os. dorosłe + dziecko) do atrakcji, która po 2 latach zwycięstw znalazła się w galerii zasłużonych i nie bierze już czynnego udziału w konkursie – parku rozrywki Energylandia.
Wyniki głosowania zostaną opublikowane na początku lutego 2020r.
Prosimy o udostępnianie i głosowanie 🙂 
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress