Narodowe Czytanie w Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej serdecznie zapraszają na wspólne czytanie powieści „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego, które odbędzie się 11.09.2018r. /wtorek/ o godzinie 10:00 w budynku Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej.

Odpowiadając na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej dyrekcja i pracownicy BCK w Szczuczynie oraz członkowie działającego przy BCK zespołu „Szczuczyniacy” udadzą się do Niedźwiadnej by wspólnie ze społecznością wspomnianej szkoły wspólnie uczestniczyć w 7. edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie ubarwione występami wokalnymi, quizem z nagrodami i czytaniem wierszy z Antologii Niepodległości.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress