„Nasza” Finalistka Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej

1

Julia Dominika Motycka – mieszkanka Rakowa (gmina Szczuczyn) bierze udział w wyborach Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019. Konkurs Miss Ziemi Łomżyńskiej jest integralną, regionalną częścią najbardziej prestiżowego Narodowego konkursu piękności – Miss Polski.

Julia ma 15 lat uczy się w Publicznym Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki w Szczuczynie. Jej pasją jest podróżowanie i opieka nad dziećmi, która wynika z zajmowania się dziećmi sąsiadów oraz starszych sióstr. W przyszłości chciałaby otworzyć własny żłobek oraz stworzyć kochającą się rodzinę. Jak mówi: ” wolnych chwilach spotykam się z najbliższymi mi osobami. Za największy życiowy autorytet uważam moich rodziców, ponieważ to oni mnie wychowali. Dzięki nim poznałam czym jest ciężka praca na gospodarstwie oraz jak ważna jest pomoc nawet ta najdrobniejsza. Najlepiej opisują mnie słowa piosenki Edyty Geppert „uparcie i skrycie, och życie, kocham Cię nad życie”. Jeśli to ja zostanę Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019 to będę dumnie reprezentowała nasz region oraz udowodnię, że warto spełniać swoje marzenia”.

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x