Nawałnica nad regionem

0

Potężna nawałnica przeszła nad regionem. Strażacy wciąż jeszcze mają pełne ręce roboty z usuwaniem skutków wichury. Na szczęście nowych zgłoszeń już prawie nie ma.  

Nawałnica, jaka przeszła dziś po południu w pobliżu Łomży wyrządziła miejscami dość poważne szkody. Nie mamy jeszcze informacji o wszystkich zdarzeniach, ale wiemy na pewno, że w Dobrymlesie wichura wyrwała z korzeniami dwa drzewa, które upadając zerwały linię energetyczną. Na miejscu są dwie jednostki Straży Pożarnej, a w drodze trzecia oraz Pogotowie Energetyczne.

Z kolei w okolicach wsi Serwatki, na trasie Nowogród – Kolno wiatr poprzewracał drzewa na drogę. Strażacy jadąc usuwają zwalone drzewa i udrażniają przejazd.

Interwencji strażaków było znacznie więcej, a część z nich wciąż jeszcze trwa.

mylomza.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress