Nie bądź obojętny „Wspólnie Dbajmy o Nasze Lokalne Dziedzictwo”

0

Od stu czterdziestu lat uczestniczą we wszystkim, co dzieje się w naszym mieście, można na nich liczyć zarówno w zwykły dzień jak też świąteczny, swoją obecnością nadają świętom kościelnym, państwowym i uroczystościom lokalnym dostojności zapewniają również oprawę muzyczną, dbają o nasze bezpieczeństwo, ratują życie i mienie, Jadą i Idą Tam Skąd Inni w Obawie o Własne Zdrowie i Życie Uciekają.

W roku ich jubileuszu pomóżmy szczuczyńskim – naszym Strażakom zadbać o ich pierwszy sztandar by mógł nam wszystkim służyć przez przynajmniej następne 115 lat.

Nie bądź obojętny „Wspólnie Dbajmy o Nasze Lokalne Dziedzictwo”

Wpłat można dokonywać osobiście do puszki znajdującej się budynku – siedzibie Komitetu ul. Łomżyńska 11 (BCK w Szczuczynie), oraz na założone w tym celu przez „Komitet Społeczny” konto w Banku Spółdzielczym w Szczuczynie nr: 32 8768 0003 0000 0651 2000 0010

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wydało zgodę numer „2022/4022/KS” na naszą zbiórkę „Renowację pierwszego sztandaru szczuczyńskiej »Straży Ogniowej« z 1907 r.”

Wkrótce opublikujemy pierwsze informacje o efektach prowadzonej zbiórki. Już dziś możemy zakomunikować, że jesteśmy z nich zadowoleni.

Komitet

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress