Nie każdy bohater nosi nomex

0
Nie wszyscy mogli walczyć z ogniem w Biebrzańskim Parku Narodowym. Jednak znalazło się wielu wspaniałych ludzi, którzy pomagali strażakom. Jednostką OSP Szczuczyn odwiedzili dziś strażacy z OSP Augustów – Lipowiec, którzy dzięki ludziom dobrej woli przekazali nam żywność, batony proteinowe, izotoniki, napoje, wodę oraz środki medyczne pozyskane z sieci aptek Gemini 🙂 na kolejne wyjazdy. Podczas akcji nasi strażacy mieli okazję doświadczyć dobroci nie tylko zaprzyjaźnionych jednostek straży, lecz także wielu bezimiennych bohaterów, którzy oferowali wszelką pomoc. Każdy kto mógł pomagał, nikt w tej trudnej sytuacji nie pozostawał obojętny.
 
Dziękujemy przyjaciołom z jednostki OSP Augustów-Lipowiec oraz wszystkim innym za zaoferowaną pomoc i wsparcie podczas naszej walki z ogniem w Biebrzańskim Parku Narodowym. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy nam pomogli, lecz dla nas to Wy jesteście Bohaterami. Nie każdy bohater nosi nomex 😉
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress