Nieodpłatna pomoc prawna komunikat

0

Komunikat

Starosta Grajewski uprzejmie informuje, iż w związku z rosnącym zagrożeniem koronawirusem COVID-19, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, zmienia się tryb pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu grajewskiego.

Osoby uprawnione, będą mogły uzyskać taką pomoc, lecz nie
w punkcie, a jedynie z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość tj. telefonicznie lub w trybie korespondencyjnym (drogą pocztową lub e-mailem).

W celu uzyskania pomocy prawnej należy dokonać zgłoszenia pod nr telefonu 86 273 84 60, e-mail: npp@starostwograjewo.pl lub drogą pocztową na adres: Starostwo Powiatowe w Grajewie,
19-200 Grajewo, ul. Strażacka 6B.

Osoba uprawniona – która w myśl art. 4 ust. 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej podpisze i dostarczy do siedziby starostwa oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, zostanie skomunikowana z prawnikiem, który udzieli pomocy prawnej w formie zaproponowanej przez zainteresowanego.

Po udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczonym nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim, osobę uprawnioną informuje się o możliwości przekazania anonimowej opinii o udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczonym nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim pod wskazanym wyżej numerem telefonu, adresem poczty elektronicznej lub listownie.

Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji, zachowanie rozwagi i stosowanie wszelkich zaleceń sanitarnych.

Z up .Starosty Antoni Milewski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress