Nowa ranga kształcenia zawodowego w powiecie grajewskim

0

W ramach częściowo rozstrzygniętego konkursu mającego na celu podnoszenia kompetencji i kwalifikacji, Zarząd Województwa Podlaskiego podczas posiedzenia (29.07) zdecydował o dofinansowaniu pięciu projektów, dotyczących m.in. nauczania oraz doradztwa zawodowego.

Wśród nich znalazł się projekt pn.: „Nowa ranga kształcenia zawodowego w powiecie grajewskim”

Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych z powiatu grajewskiego poprzez kompleksowy program rozwojowy zakładający ścisłą współpracę szkół z pracodawcami.
W projekcie założono m. in. tworzenie w szkołach warunków zbliżonych do rzeczywistego środowiska pracy zawodowej poprzez ich wyposażenie, szereg szkoleń oraz stypendia dla uczniów.
Projekt będzie realizowany przez SYNTEA S.A.

Wartość projektu: 3 088 972,49 zł

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress