Nowe zadaszenia na budynku

1

Nad wejściem do budynku Starostwa Powiatowego w Grajewie zamontowano nowe daszki. Konstrukcja zadaszenia składa się z zestawu wsporników z aluminium o bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości, płyty z poliwęglanu komorowego oraz zestawu listew aluminiowych. Daszki będą pełniły funkcję zabezpieczającą budynek przed degradacją przez czynniki atmosferyczne. Ponadto zadaszenie posiada filtr UV, który nie tylko pełni rolę ochronną przed przebarwieniem, ale również chroni powłokę drzwi przed promieniami słonecznymi. Nowe daszki poprawiły efekt wizualny budynku.
Umieszczenie daszków nad drzwiami wejściowymi było konieczne ze względu na dostosowanie budynku do obowiązujących przepisów. Budynek Starostwa Powiatowego jest wpisany do Rejestru Zabytków. W związku z powyższym zamontowanie daszków było możliwe po uzyskaniu zgody Podlaskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x