Nowy bus w WTZ

0

Z przyjemnością informujemy, iż od dnia 29.05.2015 r. podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie i Szczuczynie mają do dyspozycji nowy 9-osobowy bus OPEL VIVARO dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Samochód kosztował 107 500 zł. Na jego zakup Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych otrzymało dofinansowanie z PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic pomiędzy regionami II- obszar D” w wysokości 80 000 zł.

Wkład własny SWISON/WTZ wyniósł 27 500- kwotę tą stanowiły środki pozyskane ze sprzedaży poprzedniego auta oraz licznych darowizn.

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Grajewie składają wszystkim Darczyńcom serdeczne podziękowania za szlachetne serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną pomoc i życzliwość, wrażliwość społeczną oraz zrozumienie problemów i potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szczególne podziękowania i wyrazy wdzięczności kierujemy do:

-P. Edmunda Borawskiego Prezesa Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” w Grajewie

– P. Jana Zawadzkiego Członka Rady Nadzorczej Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” w Grajewie

– P. Adama Kulikowskiego Prezesa Zarządu „UNIDROG” w Grajewie

– P. Andrzeja Obryckiego- Dyrektora ”SPECTRUM-POSADZKI PRZEMYSŁOWE” w Grajewie

– Zarządu i Członków NSZZ „Solidarność” przy PFLEIDERER Grajewo,

– P. Władysława i Ewy Radzio P.H.U ”RAJ” Grajewo

– P. Dariusza Romanowskiego „LDR-EGO” w Grajewie

-P. Polkowskich Sp. j. „Polkowski i Wspólnicy” w Grajewie

-P. Sobolewskich „PROST-KEY PACKAGING SOBOLEWSCY” z Prostek

-P. Krzysztofa Czaplickiego – Prezesa Zarządu „Zakrem”

-P. Marka Rembowicza – serwisu opon Partner Opony Polska

-P. Stanisława Szletera – Wójta Gminy Grajewo

Dziękujemy również Pani Grażynie Bogdańskiej- Kierownikowi Realizacji Pomocy Publicznej PFRON Białystok, Pracownikom Starostwa Powiatowego w Grajewie, a zwłaszcza Panu Staroście Jarosławowi Augustowskiemu, Pani Skarbnik Marii Jasińskiej oraz Głównemu Specjaliście Wydziału Spraw Społecznych- Pani Jolancie Jaśkowiak za pomoc formalno-prawną i wszystkim osobom nie wymienionym imiennie, które przyczyniły się do zrealizowania tego przedsięwzięcia.

 

Maria Podgórska- prezes SWISON
Marta Gutowska- kierownik WTZ

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress