Nowy system dowozów dzieci do szkoły

1

W dniu jutrzejszym rozpocznie działanie nowy system dowozów dzieci do szkoły i odwozów ich do domów po zakończonych zajęciach. Jak wszystko co nowe, tak i w tym przypadku potrzeba będzie chwili czasu, żeby nauczyć się korzystania z rozkładów jazdy.
Jutro na pierwszych zajęciach wychowawcy podadzą uczniom szczegóły czekających nas zmian. W miejscu przystanków autobusowych pojawiły się dzisiaj słupki przystankowe a na nich zamieszczamy odpowiednie rozkłady jazdy.
Godziny odjazdów porannych z poszczególnych miejscowości:
Kurki – 6:50
Niedźwiadna – 6:53
Dołęgi – 7:04
Jambrzyki – 7:07
Obrytki – 6:50
Koniecki Małe – 6.51
Sokoły – 6:52
Czarnowo – 7:46
Czarnówek – 7:48
Chojnowo – 7:50
Skaje – 7:31
Rakowo – 7:28
Zacieczki – 7:23
Wólka – 7:20
Bęćkowo – 7:12
Tarachy – 7:00
Gutki – 7:13
Guty – 7:16
Danowo – 7:43
Bzury – 7:33
Milewo – 7:38
Lipnik – 7:08
Brzeźnio – 6:45
Adamowo – 7.18
Niećkowo – 7:41
Niedźwiedzkie – 7:29
Świdry Awissa – 7:05
Załuski – 7:47
W każdym z autobusów będzie opiekun, którego zadaniem jest pilnowanie bezpieczeństwa wsiadania i wysiadania uczniów oraz prawidłowego zachowania podczas krótkiej, ale jednak podróży.

WAŻNE!
1. Uczniowie z innych typów szkół (np. ponadgimnazjalnych) mogą korzystać z nowej komunikacji, jednak będą musieli wykupić odpowiedni bilet. Jednorazowy lub miesięczny jeśli będą chcieli dojeżdżać do swojej szkoły regularnie.
2. Każda inna osoba, np. dojeżdżająca do pracy, sklepu czy lekarza może również skorzystać z nowych autobusów na zasadach dokładnie takich jak w punkcie pierwszym. Stosowny bilet kupimy u kierowcy.

Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress