Obchody Powiatowego Dnia Strażaka

0

W niedzielę, 7 maja 2017r. w Grajewie odbyły się obchody Powiatowego Dnia Strażaka połączone z 25-leciem powołania Państwowej Straży Pożarnej. Zainaugurowała je msza święta w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej odprawiona w intencji strażaków.

Oprócz licznie zgromadzonych strażaków z całego regionu, zaproszonych gości i mieszkańców, w uroczystościach nie zabrakło przedstawicieli władz samorządów powiatowych, miejskich i gminnych. Gościem honorowym uroczystości był sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Jarosław Zieliński

W uroczystości z ramienia powiatu grajewskiego udział wzięli Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Pani Alicja Rutkowska, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Pan Stanisław Kossakowski.

Na placu przed Urzędem Miasta w Grajewie mieszkańcy mogli zobaczyć jak wygląda złożenie meldunku strażackiego, był przegląd pododdziałów pożarniczych i prezentacja sprzętu strażackiego. Kilkunastu strażaków otrzymało z okazji święta odznaczenia i wyróżnienia. Tam też przekazano strażakom okolicznościowe życzenia.

Życzenia strażakom złożyli: Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Pan Stanisław Kossakowski, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grajewie Pan Artur Kuczyński, burmistrz Miasta Grajewo Pan Dariusz Latarowski oraz dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie Pani Joanna Sulkowska.

Wszystkim strażakom w dniu ich święta składamy podziękowania za trud, zaangażowanie i poświęcenie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x