Odbiór częściowy robót budowlanych wykonanych na drodze powiatowej w Rydzewie

0

Dzisiaj, 31 sierpnia 2023 r., odbył się częściowy odbiór robót wykonanych w ramach zadania pn. „Przebudowa z rozbudową głównych dróg powiatowych powiatu grajewskiego”. Zadanie to składa się z trzech części : „Rozbudowa DP nr 1788B w m. Rydzewo na dł. 2,75 km” ”, „Rozbudowa DP nr 1808B na odc. Wojewodzin-Wierzbowo” oraz „Przebudowa DP nr 1820B na odc. Ławsk-Glinki”. Dzisiejszy częściowy odbiór prac dotyczył części pierwszej zadania.

Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwem Drogowo Mostowe „UNIDROG” Sp. z o.o. z Grajewa, które realizuje zadanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

Całkowita wartość inwestycji wyniesie ponad 22 370 000,00 zł. Na kwotę tą składają się dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 15 mln zł, a także środki własne pochodzące z budżetów Powiatu Grajewskiego, a także z budżetów Gmin, na terenie których prowadzone są roboty budowlane.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x