Odjazdowy Dzień Dziecka

0
Dzień Dziecka pełen słońca i muzyki, taneczny i kolorowy, z grami i zabawami integracyjnymi, Kącikiem dla Najmłodszych, z ogniskiem i słodkimi upominkami…
Tak wyglądał rajd rowerowy zorganizowany przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Wąsoszu i Stowarzyszeniem Nasz Szczuczyn.
Punktualnie o godzinie 10:00 odpowiednio z Wąsosza i Szczuczyna młodzi rajdówcy wraz z opiekunami wyruszyli wybranymi trasami (5 km) by spotkać się w filii bibliotecznej w Niećkowo gdzie wspólnie świętowali Dzień Dziecka🎊🎈🎉🎶
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i niesamowitą atmosferę. Dziękujemy wszystkim tym, którzy postanowili Dzień Dziecka spędzić aktywnie wspólnie z nami tańcząc, śpiewając, rysując, smakując, bawiąc i przede wszystkim śmiejąc.
⭐Bo przyznać trzeba, że uśmiechów w dniu dzisiejszym nie brakowało!⭐😁
Sobotni rajd wpisał się w ogólnopolską akcję Odjazdowy Bibliotekarz  w której już od kilku lat biorą aktywny udział bibliotekarki BCK w Szczuczynie: Anna Akus-Szklarzewska i Anna Wojsław.

Dziękujemy za współpracę i pomoc Jolancie Koniecko – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wąsoszu, Arturowi Koniecko, Agnieszce Wszeborowskiej – Szczęsnej, Grażynie Bagińskiej, Patrykowi Staniszewskiemu, Marii Wykrętowicz, Marcinowi Sobolewskiemu.

Andrzej Kosmowski
BCK SZCZUCZYN
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress