Odwiedziny przedszkolaków w księgarni Dom Książki

0

Dnia 03.06.2016r Księgarnię Domu Książki w Szczuczynie odwiedziła grupa przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Szczuczynie. Spotkanie zorganizowane zostało z okazji Dnia Dziecka przez pracowników księgarni.

Tego dnia dzieci zapoznały się z ofertą księgarni oraz miały możliwość obejrzenia różnego rodzaju książek o tematyce dziecięcej. Ponad to dzieci dowiedziały się, że każda książka znajdująca się w księgarni jest przypisana do konkretnego działu, w którym powinna się znajdować. W trakcie spotkania dzieci miały okazję obserwować pracę księgarza z bliska.

Kolejnym etapem spotkania było głośne czytanie książki ,,Znam taki kraj, którego ty nie znasz” oraz wspólne rozwiązywanie zagadek odnoszących się do treści zawartych w książce. Następnie nastał czas beztroskiej zabawy z kolorowankami, które przedstawiają nowe logo księgarni, która już wkrótce zmieni się w księgarnie BookBook (więcej informacji w siedzibie księgarni).

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały kolorowe baloniki oraz słodki upominek.

Za miłe spotkanie dziękujemy dzieciom i Paniom z przedszkola bez, których nie udałoby się tego osiągnąć.

Kierownik księgarni

Mariola Jakubczyk

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x