Odwiedziny w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie.

0

W dniach  04-08 kwietnia 2016r. w Bibliotece -€“ Centrum Kultury w Szczuczynie gościliśmy uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie.

Odwiedzili nas uczniowie klasy III „a” z panią Małgorzatą Łepkowską, uczniowie klasy I „c” wraz z panią Marią Ramotowską i panią Darosławą Wojciechowską oraz uczniowie klasy I „a” wraz z panią Teresą Lidner.

Nasi goście zwiedzili Wypożyczalnię dla dorosłych i Oddział dla Dzieci, obejrzeli salę konferencyjną i sale edukacyjne oraz wysłuchali informacji na temat biblioteki, korzystania z jej księgozbioru oraz zasad poszanowania książek i ich wartości.

Wzięli również udział w „Wiosennym maratonie gier  i zabaw” podczas którego wykazali się szybkością, refleksem, kreatywnością i precyzją w poszczególnych konkurencjach.

Uczniowie mogli się przekonać, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale także świetnie się bawić.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress