Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Szczuczyn 2023

0

22.06.2023 roku w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur im. Jarosława Augustowskiego odbyła się Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Szczuczyn 2023 pod patronatem Starosty Powiatu Grajewskiego zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.

Środki finansowe na organizację imprezy pozyskano z dotacji Powiatu Grajewskiego oraz naszego stowarzyszenia, natomiast darowizny otrzymaliśmy od następujących firm: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL, Piekarnia Konopki , Agrocentrum Grajewo, Yasam Grajewo, PHU SASS Grajewo i Szczuczyn, Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży.

W imprezie wzięli udział podopieczni wraz z opiekunami z następujących placówek: Warsztaty Terapii Zajęciowej z Moniek, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Olecka, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Ełku, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Augustowa, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Kolna, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Łomży, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Grajewa i Szczuczyna oraz Środowiskowy dom Samopomocy „Pomocna Dłoń” . Sportowych konkurencji było wiele i każda osoba biorąca udział została obdarowana upominkiem i medalem. Dla zwycięzców na podium przeznaczane były puchary i nagrody rzeczowe.

Naszą sportowa imprezę zaszczycili swoja obecnością następujący Goście:

Pan Waldemar Remfeld- Starosta powiatu Grajewskiego, Pan Artur Kuczyński- Burmistrz miasta i gminy Szczuczyn, Pani Maria Gwiazdowska- Członek Zarządu Powiatu Grajewskiego, Pani Monika Stefańska- Dyrektor biura posła na sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego, Pani Anna Świderska – Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Pan Bolesław Ruszczyk- Radny powiatu grajewskiego, Pani Jolanta Budzińska- Sekretarz Miasta w Szczuczynie, Pani Anna Romaniuk- Naczelnik Urzędu Miasta w Szczuczynie, Pan Janusz Marcinkiewicz-Radny powiatu grajewskiego, Pan Janusz Siemion- Dyrektor BCK w Szczuczynie, Ewelina Odolecka- Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy „Pomocna dłoń” w Grajewie.

Bardzo serdecznie dziękujemy panu Robertowi Nierodzik za pomoc w organizacji imprezy, wolontariuszom z Zespołu Szkół w Szczuczynie, Zespołowi Szkół w Niećkowie za przygotowanie i obsługę poczęstunku dla przybyłych na naszą imprezę. Podziękowania kierujemy również do Pani Kamili Borkowskiej- Fotograf z firmy Memories za dokumentację fotograficzną jak również za słodkie upominki ufundowane przez: pana Waldemara Remfelda, Monikę Stefańską oraz Bolesława Ruszczyka.

Zapraszamy za rok!!!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress