Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na drogi powiatowe

0

W dniu 16 stycznia 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Grajewie podpisane zostały trzy umowy na „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej” na drogi położone na terenie powiatu grajewskiego, wymagających przebudowy lub rozbudowy.

Dwie z umów, związane z zadaniami inwestycyjnymi pn. „Rozbudowa DP nr 1822B na odcinkach Żebry — Bukowo Duże — Wiązownica – opracowanie dokumentacji projektowo — kosztorysowej” i „Rozbudowa DP nr 1875B na odcinku Obrytki — granica powiatów – opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej”, zawarte zostały z panem Kamilem Szymborskim, właścicielem firmy Usługi Inżynierskie z Pisza. Trzecia umowa, dotycząca zadania pn. „Rozbudowa DP nr 1817B na odcinku Dziewięcin — Borawskie – opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej”, zawarta została z panem Pawłem Wysockim, właścicielem Biura Projektowego i Nadzoru „FILAR” z Pisza.

Ze strony Powiatu Grajewskiego umowy podpisał Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie Jan Julian Połonowicz w obecności Starosty Grajewskiego Waldemara Remfelda oraz Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Małgorzaty Cybuli.

Przedmiotem umów jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej w oparciu o obowiązujące przepisy prawa wraz z kompletem uzgodnień i opinii oraz wymaganymi pozwoleniami na realizację robót budowlanych.

Koszt projektów zadań, na które umowy podpisano z przedstawicielem firmy Usługi Inżynierskie z Pisza, wyniesie ponad 180 tys. zł. Natomiast koszt projektu, który przygotowany ma być w ramach umowy podpisanej z przedstawicielem Biura Projektowego i Nadzoru „FILAR” z Pisza, wyniesie ponad 67 tys. zł.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress