Osobowość Roku 2017

0

Przypominamy, że dziś do godziny 20.00 można oddać swój głos na burmistrza Szczuczyna w plebiscycie Osobowość Roku 2017

Końcówka roku to zazwyczaj okres rankingów i podsumowań. „Gazeta Współczesna” i „Kurier Poranny” chcą nagrodzić wybitnych ludzi, którzy w mijających 12 miesiącach wyróżnili się swoją postawą i zasłużyli dla swoich lokalnych społeczności. Tytuły Osobowości Roku zostaną przyznane w czterech kategoriach: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. Czytelnicy GW i KP wyłonią laureatów osobno w Białymstoku, Łomży, Suwałkach oraz w powiatach województwa podlaskiego. Zwycięzcy zmierzą się następnie w wielkim wojewódzkim finale.
Miło nam poinformować, iż w kategorii: Samorządność i społeczność lokalna (powiat grajewski) nominowany został Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński za działalność na rzecz miasta i gminy Szczuczyn w szczególności za starania, dzięki którym powstała Podstrefa Szczuczyn Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Na Artura Kuczyńskiego można oddać swój głos wysyłając sms o treści ORS.76 pod nr 72355 (Koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VAT)
Mamy już Człowieka Roku 2017 (Grzegorz Zańko), teraz nadszedł czas, aby człowiek z naszego miasteczka został Osobowością Roku 2017. Zachęcamy gorąco do głosowania!
  • Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpocznie się w piątek, 19 stycznia i zakończy się w czwartek, 15 lutego, o godz. 20.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się w poniedziałek, 19 lutego, i potrwa do środy, 28 lutego, do godz. 20.
  • Zwycięzcy otrzymają statuetki i dyplomy, które wręczymy podczas uroczystej gali.
  • Laureaci I, II i III miejsca w etapie wojewódzkim, w każdej z kategorii, otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/plebiscyty/a/osobowosc-roku-2017-glosowanie-rozpoczete,12760922/

Źródło: www.poranny.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress