Otwarcie wystawy w B-CK w Szczuczynie

3
Udostępnij:

3 komentarze

    • A morderca, zbrodniarz, ludobójca Zbigniew Szendzielarz ps. Łupaszka w czerwcu 1944r. w Dubinkach wraz z swoją watahą zamordował bezbronne i Bogu ducha winne kobiety z dziećmi przez kaczobolszewizm uznany został za bohatera narodowego. Pracownik centrali IPN dr Piotr Rokicki wykazał że Łupaszka to zbrodniarz i ludobójca.

  1. ANDRZEJ LOBROW dnia

    JUKA, ciekaw jestem, co ten z IPN dr. Piotr Rokicki miał wykazać, słownie czy przedstawił jakiś dowód na to, gdzie to miałó miejsce, czy wypowadał się w mediach itd. że On Bohater Narodowy ” Łupaszka” czynił zbrodnie?
    W historia potwierdza, że On ” Łupaszka” bił komunistycznych zdrajców polsko-języcznych, to ta sytuacja, nie ma znaczenia zbrodniczego, gdyż On walczył o wolność własnej Ojczyzny! próbując wyzwolić Naród który był przeciwny oby Polska była ponownie pod zaborem. … Ja bym to samo czynił dziś, i to bardziej wyrafinowany sposób, bardziej odbiegający od tych bolszewickich bandtów, NKWD, UB SB , kroił bym i solił, a łeb odcioł i spalił, żeby ziemię nie skazić g-nem bolszewickim!

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress