Paweł Kukiz i Anna Maria Anders w Grajewie!

2

MDKPrzewodniczący Paweł Kukiz i minister Maria Anna Anders w Grajewie!
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie z Pawłem Kukizem, przewodniczącym Klubu Kukiz’15 oraz Anną Marią Anders, minister w Kancelarii Rady Ministrów oraz kandydatką w wyborach do Senatu.
Spotkanie otwarte odbędzie się 22 lutego (poniedziałek) o godzinie 18.00 w sali kinowej Grajewskiego Centrum Kultury (ul Wojska Polskiego 20). Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Organizator – Biuro poselskie Adama Andruszkiewicza, ul. Wojska Polskiego 6/19, tel. 507-264-164

Spotkanie Kukiz Anders grafika

Udostępnij:

2 komentarze

  1. Mówią, że głosowanie na Anders ściągnie na nas gniew Boży, bo ona Boga w sercu nie ma a jedynie zaszczyty i sława ją interesują a nie dobro Podlasia. Słusznie prawił papież Franciszek, że ludzi trzeba oceniać po czynach a nie po słowach. Słów dużo pięknych już padło ale czyny tej pani obcej, co po polsku tak słabo mówi, też wielce znaczące. Nie ma zgody na zagranicznych pawiów jak owa Anders u mnie w sercu, nie ma. W zyciu ja na nią nie zagłosuję.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress