Pierwsze rezultaty II kwesty z cyklu: „Ratujemy zabytki szczuczyńskiej nekropolii”

0

Mocno zniszczony (nie tylko upływem czasu, ale i sowieckimi kulami) nagrobek figuralny Matki Boskiej, który jesienią ubiegłego roku został przewieziony ze szczuczyńskiego cmentarza do Pracowni Konserwacji Zabytków państwa Markiewiczów w Białymstoku, wraca do swego pierwotnego wyglądu. Wstępny koszt konserwacji całego pomnika oszacowano na około 13 tys. zł. Na koncie zbiórki znajduje się na dzień dzisiejszy 6.860,33 zł. W związku tym zamierzamy przeprowadzić dodatkową zbiórkę na ten cel w Święta Wielkiej Nocy. Osobom, które już teraz zechcą wesprzeć naszą akcję podajemy nr konta: BS Szczuczyn 21 8768 0003 0000 0130 2000 0020.

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wydało zgodę na tę zbiórkę publiczną nr 2015/3947/OR. Osoby zajmujące się nią robią to zupełnie bezpłatnie.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x