Pierwsze spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w BCK w Szczuczynie

0

02.02.2018 r. o godzinie 10:00 w BCK w Szczuczynie odbyła się inauguracja Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Przyszli klubowicze poznali zasady działania szczuczyńskiego DKK i tytuły książek polecanych dla najmłodszych. Pierwsza z nich, „Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa” wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci i młodzieży, zwłaszcza, że prezentacja książki połączona była z warsztatami kulinarnymi. Pomysłom na tytułowe naleśniki nie było końca. Uczestnicy spotkania wykazali się niezwykłą wyobraźnią i talentami kulinarnymi.

Pierwsze spotkanie DKK cieszyło się takim zainteresowaniem, że zanim się skończyło, padały pytania o następne. Bibliotekarze wspólnie z uczestnikami warsztatów wyznaczyli termin kolejnego spotkania na przyszły miesiąc.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za wspólną podróż na ulicę Naleśnikową! Do następnego razu!

Bibliotekarze BCK w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress