Piotr finalistą

0
Piotr finalistą OITiW o tytuł „Młodego Innowatora”!

W dniach 10-12 czerwca Piotr Sadowski uczeń klasy III technikum w zawodzie technik informatyk reprezentował Zespół Szkół w Niećkowie oraz województwo podlaskie w ogólnopolskim finale Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Blok B – Wynalazczość w Koszalinie. W przebiegu rywalizacji Piotr uzyskał tytuł Finalisty Olimpiady, co uprawnia go (na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2007 r.) do zwolnienia z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk: E13 – projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, oraz E14 – Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami.

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Blok B – Wynalazczość dotyczy szerokopojętej wiedzy z zakresu prawa własności przemysłowej i historii wynalazków. Finał ogólnopolski był III etapem Olimpiady. Warto przypomnieć, iż Piotr wcześniej triumfował na etapie okręgowym i był liderem drużyny reprezentującej województwo podlaskie.
Gratulujemy!

Opiekun: Arkadiusz Bogdan
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress