Po doświadczenie do Włoch

0

W dniu 26.09.2018r. konferencją finałową zakończył się projekt „Po doświadczenie do Włoch” realizowany w Zespole Szkół w Niećkowie – finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Wartość projektu: 314 495,08zł.

Celem projektu było zwiększenie szans uczniów na zdobycie wysokich kwalifikacji – zawodowych, językowych i ogólnych – popartych doświadczeniem zawodowym, jeszcze w trakcie nauki szkolnej przez realizację staży międzynarodowych.

Po realizacji zajęć z przygotowania pedagogicznego, językowego oraz kulturowego na staże w okresie wakacji wyjechały dwie dwudziestoosobowe grupy. Wszyscy uczniowie ukończyli staże, a zdobyte kwalifikacje potwierdzone zostały przez unijny dokument Europass Mobilność, honorowany na terenie Unii Europejskiej.

Podczas konferencji uczniowie zaprezentowali rezultaty zakończonego projektu. Staż stał się dla nich świetną szkołą samodzielności, przyczynił się do poprawy ich poczucia własnej wartości, wzmocnił pewność siebie, przyczynił się do rozwoju osobistego. oraz zwiększył motywację do kontynuowania nauki.

W czasie wolnym młodzież zwiedziła zabytki Rzymu i Asyżu. Prelegenci wielokrotnie podkreślali, że niezapomnianym przeżyciem było zobaczyć na żywo to, o czym do tej pory tylko słyszeli albo widzieli w książkach.

Wspólny ciepły poczęstunek na świeżym powietrzu zakończył konferencję

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress