Podpisanie umowy inwestycyjnej pn. „Remont DP nr 1966B na odcinkach Brychy – Łoje-Gręzko

0

Dzisiaj, 10 listopada 2023 r. pomiędzy Zarządem Dróg Powiatowych w Grajewie działającym w imieniu Powiatu Grajewskiego, a Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym w Piszu Sp. z o.o. ,podpisana została umowa na zadanie inwestycyjne pn. „Remont DP nr 1966B na odcinkach Brychy – Łoje-Gręzko”.

Umowę podpisano na kwotę 1 110 692,46 zł. Pokryta ona będzie z dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 80% wartości zadania oraz środków własnych Powiatu Grajewskiego i Gminy Radziłów.

Zadanie obejmie prace mi.in: wykarczowanie terenu przy drodze, wykonanie wykopów w gruncie, remont przepustów z wymianą uszkodzonych elementów, wykonanie nawierzchni na podbudowie a kruszywa, umocnienie dna rowów i ścieków, oznakowanie pionowe, czy też zamontowanie barier i balustrad ochronnych.

Planowane zakończenie prac przypada na koniec maja 20

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x