Podpisanie umowy na dofinansowanie inwestycji

0

Na początku kwietnia informowaliśmy Państwa o dofinansowaniu pozyskanym przez Powiat Grajewski, które przeznaczone będzie na zadanie inwestycyjne pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1809B w miejscowości Pieniążki”.

W związku z powyższym dzisiaj, 17 kwietnia 2024 r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego podpisana została umowa na udzielenie pomocy finansowej w wysokości 1 000 000,00 zł, którą Powiat Grajewski otrzyma w ramach Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów Województwa Podlaskiego.

Umowę ze strony Powiatu Grajewskiego podpisali Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, członek Zarządu Powiatu Grajewskiego Sławomir Jan Ginel, w zastępstwie Skarbnika – Marzena Krukowska Inspektor Wydziału Budżetu i Finansów Starostwa Powiatowego w Grajewie. Przy podpisaniu umowy obecna była Radna Sejmiku Województwa Podlaskiego Wanda Elżbieta Mieczkowska, a także Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury i Transportu Urzędu Marszałkowskiego Aneta Kostro-Wilczko.

Powyższa inwestycja przewiduje przebudowę drogi powiatowej w miejscowości Pieniążki na długości 495 m, która obecnie jest w złym stanie technicznym i wymaga gruntownej modernizacji. Całkowity jej koszt oszacowany jest na 1 200 000,00 zł.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x