Podpisanie umowy o partnerstwie na rzecz realizacji Projektu „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie”

0

W dniu 23 października 2019 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grajewie zawarta została Umowa o partnerstwie na rzecz realizacji Projektu „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie” pomiędzy Spółką Akcyjną Syntea (Liderem Projektu), której przedstawicielem jest p. Paweł Chudy – Wiceprezes Syntea Spółka Akcyjna, a Powiatem Grajewskim – Partnerem 1, reprezentowanym przez p. Waldemara Remfelda – Starostę Powiatu Grajewskiego i p. Tomasza Cebelińskiego – Wicestarostę oraz Zespołem Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie – Partnerem 2, reprezentowanym przez p. Marcina Bobrowskiego – Dyrektora.

Wartość projektu: 1 145 581,44 zł

Projekt nr RPO.03.03.01-20-0195/18 pn.: „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Wysokość dofinansowania: 1 080 181,44 zł.

Priorytetem inwestycji jest lepsze dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy, ułatwienie przechodzenia z etapu kształcenia do etapu zatrudnienia oraz wzmacnianie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego i ich jakości, w tym poprzez mechanizmy prognozowania umiejętności, dostosowania programów nauczania oraz tworzenia rozwoju systemów uczenia się poprzez praktyczną naukę zawodu realizowaną w ścisłej współpracy z pracodawcami.

Projekt obejmuje 96 uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie kształcących się na kierunkach: technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik ekonomista oraz 5 nauczycieli.

Osobami odpowiedzialnymi za koordynację działań projektowych na poziomie końcowej wersji umowy między Liderem a Partnerami z poziomu Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków są p. Małgorzata Cybula – Naczelnik oraz p. Monika Organek – Inspektor.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress