Podpisanie umowy z wykonawcą na Rewaloryzację Dworu w Niećkowie

0

Dzisiaj (2 czerwca 2022 r.) Powiat Grajewski i wykonawca, wyłoniony w drodze przetargu – Firma Handlowo-Usługowa „MAG-BUD” Piotr Lipski z Grajewa, podpisali umowę na zadanie pn.: „Rewaloryzacja Dworu w Niećkowie”.

Z ramienia Powiatu Grajewskiego umowę podpisali: Waldemar Remfeld Starosta Grajewski i Tomasz Cebeliński Wicestarosta Grajewski w obecności Marii Gwiazdowskiej członka Zarządu Powiatu Grajewskiego i Małgorzaty Cybuli Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków, ze strony wykonawcy natomiast Piotr Lipski właściciel ww. firmy.

Podpisano również umowy z osobami, które będą odpowiedzialne za poszczególne etapy prac. Z branży konstrukcyjno-budowlanej był pan Rafał Stankiewicz – Usługi Inżynierskie w Budownictwie z Augustowa, z branży elektrycznej pan Bogdan Truszkowski – ELROND Hurtownia Elektryczna z Augustowa, natomiast z branży sanitarnej pan Andrzej Urbanowicz – Usługi Projektowo-Techniczne i Komputerowe z Suwałk.

Prace obejmą przebudowę więźby dachowej, wykonanie nowego pokrycia dachowego. Przebudowane zostanie poddasze wraz z niezbędnymi instalacjami towarzyszącymi. Stara klatka schodowa zostanie rozebrana, a nowa powstanie w innym miejscu.

Wartość inwestycji wynosi prawie 1,9 mln zł. Kwota dofinansowania pochodząca z Fundacji Most the Most w ramach Konkursu „Nasz Zabytek” wynosi 1 mln zł.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.