Podziękowania na LXXII sesji Rady Powiatu Grajewskiego

0

W trakcie dzisiejszej sesji Rady Powiatu Grajewskiego, poza ustalonym przebiegiem jej programu, znalazło się miejsce na wyjątkowe momenty.

Pierwszy z nich dotyczył, przypadającego na 27 stycznia, Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Grajewskiego podziękowali pani Bożennie Zakrzewskiej Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie za codzienną, sumienną pracę, zaangażowanie i profesjonalizm oraz pomoc niesioną osobom poszukującym pracy. Panowie, wręczając kwiaty pani Bożennie życzyli również wielu sukcesów, satysfakcji, a także życzliwości i uznania lokalnej społeczności. Podziękowania oraz życzenia złożone na ręce pani Dyrektor skierowane były do wszystkich pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie.

Drugą okazją do podziękowań jest odejście na emeryturę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie mł. bryg. Andrzeja Beczko. Przedstawiciele Powiatu Grajewskiego podziękowali Komendantowi za rzetelną pracę, osiągnięte sukcesy, dorobek zawodowy oraz zaangażowanie i profesjonalizm włożone w dowodzenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, a także złożyli życzenia zdrowia, samych radosnych chwil, a przede wszystkim realizacji planów i zamierzeń, które przez służbę odsuwane były na dalszy plan.

Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki, wypowiadając słowa „Trzy lata temu witaliśmy Komendanta, dziś żegnamy przyjaciela”, podkreślił, że pożegnania są symboliczne, a pan Komendant zawsze będzie mile widziany w progach starostwa.

Oficjalne przekazanie obowiązków odbędzie się dnia 3 lutego 2023 r.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress