Podziękowanie strażaków za 1% podatku

0

Szanowni Państwo,

na rzecz Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie przekazano darowiznę z tytułu 1% podatku od osób rozliczających się w roku 2019 wynoszącą 3100 zł. Z głębi serca dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydowali się wspomóc w ten sposób naszą działalność, bądź chociażby przyczynili się do tego.

Doskonale wiecie, że praca strażaków nie należy do najłatwiejszych. Każda akcja, do której wyjeżdżamy, wiąże się ryzykiem. Mimo niebezpieczeństw jest ona dla nas strażaków powodem do dumy, bo wykonując tę pracę ratujemy dobytek, zdrowie i życie innych. Niejednokrotnie, to na ile i jak sprawnie możemy pomóc zależy od sprzętu, którym dysponujemy. Dlatego tak ważne jest jak najlepsze wyposażenie jednostek straży pożarnej w jak najnowocześniejszy sprzęt. Służą temu również darowizny pochodzące z 1% podatku przekazanego przez podatników. Kwota, którą za 2019 rok otrzymała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie w całości została przekazana na wyposażenie. Za otrzymane pieniądze wymieniliśmy jedną z wysłużonych toreb medycznych PSR-R1 oraz zakupiliśmy treningowy model defibrylatora automatycznego, aby jeszcze lepiej i intensywniej ćwiczyć sytuacje zagrożenia życia z którymi być może przyjdzie nam się zmierzyć. Udało nam się również uzupełnić umundurowanie galowe dla najmłodszych członków naszej orkiestry dętej, która wielokrotnie w tak piękny sposób uzupełnia przebieg świąt i uroczystości. Zakupiony sprzęt realnie usprawni naszą pracę, choć liczymy, że potrzeba by go użyć będzie się pojawiać… jak najrzadziej. Bo każda nasza akcja to czyjaś tragedia…

Raz jeszcze dziękujemy serdecznie za okazane zaufanie, dzięki któremu Państwa pieniądze wspomogły nasz wysiłek. Liczymy też na Waszą życzliwość w kolejnych latach.

Pozdrawiamy Serdecznie

Strażacy OSP w Szczuczynie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress