„Pomagamy Wiktorii”

0

Zapraszamy wszystkich bardzo gorąco w imieniu Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Społecznych, Burmistrza Miasta Grajewa, Młodzieżowej Rady Miasta i Grajewskiego Centrum Kultury na koncert charytatywny pod hasłem „Pomagamy Wiktorii”, który odbędzie się 12 maja o godzinie 17:00 na sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury.

Wiktoria jest dwunastoletnią uczennicą Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie. Jej historia poruszyła serca wszystkich. Obecnie Wiktoria zmaga się z nowotworem mięsaka Ewinga. Jest to nowotwór złośliwy. Dziewczynka w latach 2014-2016 przeszła 5 operacji, autoprzeszczep, komplet chemioterapii oraz zabieg usunięcia kości strzałkowej wraz z nerwem strzałkowym. Pod koniec stycznia zdiagnozowano u niej kolejne zmiany nowotworowe, co oznacza rozpoczęcie walki na nowo, a to wiąże się z ogromnymi kosztami.

Zachęcamy do wspierania dziewczynki i jej rodziny w tej niesamowicie trudnej walce! Uprzejmie prosimy o włączenie się do akcji niesienia pomocy i wpłatę choćby symbolicznej kwoty na konto:

Bank BNP Parbinas 03 1600 1462 1824 7112 7000 0001 z dopiskiem „Pomagamy Wiktorii”

Link do wydarzenia na Facebook’u: 

https://www.facebook.com/events/400779637319484/

Zachęcamy do udostępniania!

Grajewskie Centrum Kultury
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress