Ponad 93% absolwentów szkół podstawowych wybrało lokalne szkoły ponadpodstawowe

0

Dobiegła końca rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2023/2024. Przed nami jeszcze rekrutacja uzupełniająca, ale już możemy pochwalić się wynikiem tegorocznej rekrutacji. Aż 93,40% absolwentów szkół podstawowych wybrało szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu grajewskiego. To o 11,40% więcej niż w poprzednim roku szkolnym.

Świadczy to o tym, iż warto inwestować w szkoły i w edukację naszej młodzieży, korzystając z projektów i programów podnoszących jakość nauczania i poziom przekazywanej wiedzy. Dzięki temu młodzi ludzie, wiążący przyszłość (naukę) z naszymi szkołami, mogą otrzymać wiedzę i doświadczenie na najwyższym poziomie.

Dziękujemy Wam za zaufanie i życzymy powodzenia w nauce!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x